فعالیت کنید و سود ببرید!!

معرفی

فروشگاه قالب تمزفا یکی از بهترین های فروش قالب در ایران است . این فروشگاه که فعالیت خودرا از چند سال اخیر اغاز کرده است توانسته جای خوبی را در اینترنت ایران کسب کند . امروزه بیشتر کاربران اینترنت برای طراحی سایت از قالب های اماده وردپرس استفاده میکنند ولی بدون این که به قالبی که میخرند توجه کنند که ایا این قالب امنیت دارد یا نه ؟ یا اصلا پشتیبانی خوبی دارد که در صورت مشکل در قالب بشه به ان مراجعه کرد یا نه ؟

پشتیبانی تمزفا

فروشگاه تمزفا میتواند به همه ی سوالات شما پاسخ دهد . تمزفا هر قالبی که ارایه میدهد امنیتش را تضمین میکند و به هر قالبش یک پشتیبان اختصاصی در خود سایت و یک گروه در تلگرام ایجاد کرده است تا کاربر  بتواند به راحتی مشکل خودرا با پشتیبانان تمزفا در میان قرار دهد .

2016-04-20_073440

 

راه های کسب در امد

اگر شما طراح قالب باشید میتوانید قالب های خودرا در تمزفا به فروش بگذارید و 80 درصد مقدار فروش را از ان خود کنید .

ولی نه اگر شما طراح نیستید میتوانید قالب های تمزفا را به دوستان و یا در سایت های دیگر مرفی کنید و مقداردرصدی که تمزفا تعیین کنید حق بازاریابی بگیرید

قالب های رایگان

تمزفا در هر ماه و در مناسبت ها تعدادی از قالب های خودرا به صورت  رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد . و اگر شما قالبی را از تمزفا بخرید میتوانید در اول هر ماه و در مناسبت های قالب های رایگان تمزفا را دانلود کنید .

www.themesfa.com

2016-04-20_074621