معرفی کیبورد Cerberus ایسوس

کیبورد جدید ایسوس که به تازگی توسط ایسوس ساخته شده است دارای ویژگی های خاصی است که بزار اول کار بگم که حتما برای شما نیز پیش امده وقتی در کنار کیبورد دارید چیزی میخورید یا چیزی مینوشید مبینید که مقداری از چیزی که میخورین میره به لای دکمه های کیبورد که این شمارا اذیت میکند و یا مثلا میبینید دارید چایی مینوشید که یهو مقداری از ان میره به کیبورد که بعدش دیگه کیبورد به کندی کار میکنه که این مشکل را ایسوس در این کیبوردش حل کرد.

این کیبورد که جنسش از پلاستیک است با یک طراحی ساخته شده که مواد ریز و اب نتونن به داخلش نفوذ کنن.

حال بیاییید مشخصات فنی این کیبورد را بررسی کنیم

مشخصات فنی :

 

اتصالUSB 2.0
نور پشت زمینه دارد
رنگ نور پشت زمینهابی یا قرمز
مقاوم در نفوذ مایعات بله
عمر ضربه کلید ها8 میلیون ضربه
کلید های مدیا دارد
قفل ویندوز دارد
سیستم عامل ویندوز 

Windows XP/7/8.x/10

asus-cerberus-wet-1

شرکت ایسوس، با علاقه ای خاص به اساطیر یونان، رده میانی محصولات گیمینگ خود را با الهام گیری از نیمه خدایی دیگر به نام Cerberus، تولید، نام گذاری و راهی بازار نموده است. این محصولات با به ارث بردن برخی از ویژگی های سری STRIX و با قیمتی بسیار کمتر راهی بازار می شوند. حال اندکی به تاریخچه نام های ایسوس بپردازیم:
نام کمپانی ایسوس از ادامه کلمه الهه یونانی پگاسوس برگرفته شده که به شکل اسبی بالدار بوده و مظهر حکمت و دانش است. نام STRIX الهام گرفته از نام نیمه خدایی مبارز، به شکل جغد است که بینایی، شنوایی، بویایی و چنگالهایی آغشته به خون و بالهایی قدرتمند دارد و در انتظار دشمنان روم و یونان بوده است. اما Cerberus، این الهه هیولایی با سر سه سگ و دم مار است که نگهبان دنیای زیرزمینی یونانیان است.
red