راز برنامه ریزی ثروتمندان

امروزه بی شک تو هم از ان افرادی هستی که شدیدا دنبال پول دار شدن هستی .میدونم خیلی هم تلاش کرده ای ولی موفق نشده ای شایدم ناامید شده ای که تو نمی توانی پولدار شوی شایدم باورت شده که پولدار شدن واس تو نیست . تا بحال به اطرافت نگاه کرده ای دیگه بی شک خیلی افراد پولدار را هم دیده ای اگه از گذشته اون پولدارا خبر داشته باشی میفهمی که وضع مالی اون قبلا از تو نیز بدتر بوده و یا اصلا اون یجور فردی بوده که کسی باورش نمیشد اون روز ثروتمند میشه .بیشتر ما مردم همیشه راه های ثروتمند شدن را انتخاب میکنیم اما دریغ از انکه بدانیم ایا این راه برای ما جواب میده یا نه یا اصلا من راه رفتن در این راه را بلدم یانه . خب دوست عزیز هر راه واسه خودش یه اموزشی داره قطعا خودت دیده ای که ماشین راندن در جاده با ماشین راندن در داخل شهر خیلی فرق داره اگه داخل شهر با سرعت زیاد بری میری میزنی به یه جایی و یا اگه در اتوبان با سرعت خیلی کم از وسط جاده بری قطعا یکی میاد میزنه بهت . راه ثروتمند شدن هم همینه باید اون راهی رو که انتخاب میکنی اصول اون راه رو نیز باید بلد باشی.

بیشتر ثروتمندان راهی را برای خود انتخاب میکنند که در ان اطلاعات دارند قبلا در مورد ان تحقیق کرده اند و به ان راه اعتماد دارند که روزی با اون راه میرسن به ثروتمندی ولی اگه یه نفر یا اصلا خود تو یه راهی رو واسه ثروتمند شدن انتخاب کنی که هیچ اطلاعاتی ازش نداشته باشی قطعا شکست میخوری .برای پولدار شدن هیچگاه دنبال یه حادثه نباش که اتفاقی تو پولدار شوی باید با برنامه ریزی بری جلو مثلا تو یه ثروت خاصی را در نظر میگیری و برای رسیدن به ان یک زمان تعیین میکنی مثلا میگی من برای رسیدن به یه کار که پول خوبی توش است به 5 سال نیاز دارم شما بعد اینکه زمان و راه را انتخاب کردی باید این زمان را تقسیم بندی کنی به فرض مثال این راهیی که انتخاب کردی ساخت نرم افزار اندروید است بی شک تو باید برنامه نویسی اندروید بلد باشی به همین خاطر2 یا 3 سال از این 5 سال را اختصاص میدی به یاد گرفتن این اندروید که بقیه زمان را شروع میکنی به کسب درامد.

Generic-money-cash-currency-bills

بد نیست بگم که همیشه برای پولدار شدن این دو صفت را همیشه به یاد داشته باشید :

اعتماد به نفس داشته باشید

هیچکس چون خودتان نمیتواند به شما روحیه دد . روحیه شرط اول موفقیت است روجیه که داشته باشید میتوانید به ان کار نیز اعتماد به نفس داشته باشید . یعنی شما کاری را که انتخاب میکنید باید به عاقبت ان کار اطمینان داشته باشید یعنی بدانید که تو این راه حتما موفق می شوید اگر شما این این اطمینان را بتوانید به دست بیاورید بی شک میتوانید سختی های این راه به راحتی حل کنید .

کنجکاو باشید

شما باید راهی را که برای موفقیت انتخاب میکنید بایددر ان راه نیز کنجکاو باشید شاید برایتان سوال باشد که توی یه راهی که انتخاب کردیم چطور میتوانیم کنجکاو باشیم .وقتی شما یک راه را انتخاب میکنید بی شک در ان راه به غیر از اون راه چند راه فرعی کوچک نیز وجود دارد که هر کدام مربوط به ان راه است .مثلا شما که قرار گذاشته اید برنامه نویسی اندروید یاد بگیرید قطعا در کنار این زبان چندین زیان دیگر هم است که اگر ان ها را بگیرید شما را در برنامه نویسی اندروید حرفه ای میکند و این یک امتیاز برای شما محسوب میشود.