آموزش ساخت کانال تلگرام

با عرض سلام به خدمت همه ی دوستان آی تی بایتی . دوستان عزیز تو این پست قصد داریم ساخت کانال در تلگرام را به شما آموزش بدهیم .

امروزه مسیر پیشرفت علم در راستای سرعت بخشیدن به کار ها و راحت کردن کارها است . بی شک شما حتما دارای یک شغل هستید که در آن شغل، مخاطب ها و مشتری هایی دارید که برایتان خیلی مهم هستید شما برای اطلاع رسانی کارهایتان به آن ها باید یک راه سریع انتخاب کنید . تلگرام امروزه محبوب ترین مسنجر در بین مردم ایران است که از هر 4 نفر ایرانی یک نفر در تلگرام حضور دارد . پس تلگرام میتواند بهترین راهی باشد که اکثر افراد مورد نظر شما در آن حضور داشته باشد .

در تلگرام برای اینکه شما خبر هایتان را به مخاطب هایتان اراده دهید باید از کانال استفاده کنید .که ما اینجا آموزش ساخت کانال را به شما آموزش میدهیم

آموزش ساخت کانال در تلگرام

***برای استفاده از این قابلیت تلگرام شما باید تلگرامتون آپدیت باشد .

برای شروع ساخت کانال ابتدا در ساید بار چپ روی گزینه new channel کلیک کنید

آموزش ساخت کانال در تلگرامبعد از آن صفحه باز میشود که شما باید اطلاعات مربوط به کانال را در آن وارد کنید . ما در عکس شما گذاری کرده ایم که توضیح هر شماره به صورت زیر است :

1-در این قسمت شما باید عکس مربوط به کانال را انتخاب کنید .

2- بعدش در این قسمت نام کانال را وارد کنید .

3-در مکان شماره 3شما بایدتوضیحات مربوط به کانال رابنویسید .

4- در آخر نیز با زدن این دکمه شما به صفحه نهایی هدایت میشوید.

آموزش ساخت کانال در تلگرام

 

خب فعلا میشه گفت که کانال ساخته شد ولی اینجا دو گزینه به شما میاره که اولیش به معنی کانال عمومی و دومی به معنای کانال خصوصی است . برای ساخت کانال شرکت سعی کنید از گزینه اولی استفاده کنید .

آموزش ساخت کانال در تلگرام

بعد این که شما گزینه اول را انتخاب کردید در پایین همان قسمت در قسمت 2 آی دی  کانال خودرا وارد کنید .به طور مثال در عکس بالایی آی دی کانال linkentekhabiمی باشد.

نکته : اگر دیدید آی دی کانال ثبت نمی شود این بدان معنا است که این آی دی قبلا رزرو شده است .

خب دوستان کانال شما با موفقیت ساخته شد .

کانال مارا نیز در تلگرام دنبال کنید .
@itbyte