معرفی 5فایل منیجر برتر اندروید

در همه موبایل ها یک فایل منیجر وجود دارد که کار آن سر و سامان بخشیدن به فایل های موبایل است . این فایل منیجر ها محتوای کارت حافظه  و حافظه داخلی موبایل را با نظم خاصی به ما نشان میدهند که دسترسی ما به فایل ها آسان تر شود .

اینجا هم میخواهیم 5تا از برترین های این فایل منیجر هارا برای شما معرفی کنیم .

1.فایل منیجر ASTRO ،برترین مدیریت فایل ابری

فایل منیچر ASTRO

فایل منیجر ASTRO از سرویس های ابری پشتیبانی میکند . این نزم افزار با در اختیار گذاشتن یک رابط کاربری برای شما این امکان را میدهد که فایل های ابری خود را بصورت آنلاین مدیریت کنید . رابط کاربری این فایل منیجر چه برای سرویس ابری و چه برای حافظه موبایل به گونه ای است که هر قسمت آن میانبری برای کار های دیگر آن است .این فایل منیجر مثل بیشتر فایل منیجر ها به شما اجازه میدهد فایل های خود را کپی ، سرچ ، حذف کنید . البته این را هم بگم که این فایل منیجر قابلیت مدیریت اپلیکیشن های موبایل را نیز دارد .

فایل منیجر ASTRO با این همه مزایا که گفتیم معایب نیز دارد ،بزرگترین معایب آن تنبل در زمان آن است یعنی یکم سرعتش ضعیف است .

 

2.فایل منیجر OL ،بهترین برای راحتی

فایل منیچر OL

فایل منیجر OL با رابط کاربری ساده به شما کمک میکند که به راحتی موبایل خودرا مدیریت کنید . فایل منیجر OL فایل هایی با فرمت ZIP را نیز پشتیبانی میکند و با این فایل منیجر میتوانید فایل های APK نیز نصب کنید.

یکی دیگر از برتری های این فایل منیجر نسبت به دیگر فایل منیجر ها ارسال فایل از طریق ایمیل  و ارتباط با Google Drive است . که شما میتوانید فایل های خودرا به طور آنلاین نیز مدیریت کنید.

 

3.فایل منیجر X-Plore ،بهترین برای دستیابی سریع

LV1A5826-w782

فایل منیجرx-plore یک فایل منیجر رایگان است که حتی در آن تبلیغاتی نیز مشاهده نمیکنید . برتری بیشتر این فایل منیجر نسبت به امکاناتش دو ستونه بودن آن است که این کار باعث میشود زود تر به فایل های خود دسترسی داشته باشید. این فایل منیجر فایل های شما در چند حالت به صورت شبکه ای و لیستی و…. نشان میدهد .

 

4.فایل منیجرMiXplorer،با قابلیت دراگ و دراپ

.فایل منیجرMiXplorer

این فایل منیجر بر خلاف فایل منیجر های بالایی که رایگان بودند پولی است . این برنامه 14 روز بصورت رایگان کار میکند که بعد از آن باید 2 دلار پرداخت کنید که نسخه اصلی آن برنامه برای شما فعال شود .

این فایل منیجر این امکان را دارد که شما با کشدن و رها کردن پوشه ها و فایل ها میتوانید به یکدیگر انتقال بدید .

از  دیگر ویژگی های این فایل منیجر پشتیبانی از ذخیره سازی های ابری ،گوگل درایو ،دراپ باکس ،وان درایو و…. است .

5.فایل منیجرHD،بهترین فایل منیجر برای پیدا کردن فایل های اخیر

فایل منیجرHD

این فایل منیجر محصولی از  شرکت  Cheetah Mobile است . این فایل منیجرعلاوه بر این که رابط کاربری آسانی دارد و دارای پنل کاربری خوشآیندی برای کاربران است یک سرچ پیشرفته ای نیز دارد که شما میتوانید در آن فایل های خود را سرچ کنید . اگر فایل هایی را نیز قبلا سرچ کرده اید میتوانید به راحتی آن ها را پیدا کنید .