انتقال اطلاعات بین دو گوشی با Phone Clone

به احتمال زیاد برای شما نیز پیش آمده است که بخواهید موبایلتان را عوض کنید ولی همیشه دغدغه این را داشته اید که چطور همه اطلاعات را از گوشی قبلی به گوشی جدید منتقل کنیم .

البته تا حدی متوانست بعضی هارا انتقال داد مثلا مخاطب هارا با بکاپ خود موبایل میشد در موبایل دیگر ریستور کرد ولی چیز های دیگری مثل پیام ها و یا یادداشت هارا نمیشد انتقال داد که ما برای حل این مشکل یه اپلیکیشن معرفی میکنیم که به کمک آن بتوانید تمام اطلاعات خودرا از یک موبایل به موبایل دیگر انتقال دهید .

1Ways-to-Schedule-Instagram-Posts

اپلیکیشنی که ما به شما معرفی میکنیم ،اپلیکیشن Phone Clone است .برای اینکه بخواهید اطلاعات را از دو موبایل به یکدیگر ارسال کنید باید این برنامه را در دو موبایل نصب کنید و بعد از نصب کردن این دو برنامه را مثل زاپیا به یکدیگر متصل کرده و اطلاعات خودتان را به آن موبایل ارسال کنید .

این برنامه برای کارکرد خود یا برای اتصال به موبایل دیگر نیاز به حساب هایی مثل گوگل و اینا ندارد فقط مثل زایپا با وای وای و هاتسپد به یکدیگر وصل میشودند که این اتصال نیز باعث پر سرعت شدن آن ها میشود .در ضمن در نسخه های اندروید بالای 4 شما میتوانید اطلاعات خود را به دو موبایل با سیستم عامل های متفاوت نیز انتقال دهید مثلا از ios به اندروید و یا بالعکس .

انتقال اطلاعات بین دو گوشی با Phone Clone

این اپلیکیشن را میتوانید از گوگل پلی که لینکش را در زیر قرار داده ایم به صورت مستقیم دانلود کنید .

appnet-google-play-280x93