نحوه زمانبندی ارسال ایمیل در Out Look

مجموعه نرم افزاری آفیس از بهترین ست نرم افزار های کاربردی می باشد که واقعا هر کدام از آن ها لازمه ای برای هر فرد است . یکی از این نرم افزار های کاربردی آفیس آوت لوک یا Out Look است که موقع نصب آفیس این برنامه در کنار آفیس ،پاورپوینت و … در کامپیوتر نصب میشود . و شما به کمک این میتوانید ایمیل های خود را مدیریت کرده و به ارسال  و دریافت ایمیل بپردازید .

شما به کمک آوت لوک میتوانید ایمیل های انبوهیی ارسال کنید و بر علاوه این ها شما میتوانید تنظیمات فوق حرفه ای را برای ایمیل ها خود داشته باشد . مثلا ما در این آموزش زمانبندی ارسال ایمیل ها را در آوت لوک به شما آموزش میدهیم.

زمانبندی ارسال ایمیل در Out Look

برای شروع زمانبدی ارسال ایمیل ابتدا برنامه Out Look را از برنامه های آفیس باز کنید . بعد با کلیک بر روی گزینه New Email از تب Home اقدام به ساخت ایمیلی جدید کنید .

زمانبندی ارسال ایمیل در Out Look

بعد که ایمیل را ساختید به تنظیمات آن بروید .

برای رفتن به تنظیمات ایمیل بر روی تب Options  کلیک کنید .

2016-10-27_170537بر روی تب Options  که کلیک کردید محتوای آن تب برای شما نمایش داده میشود که در آن جا بر روی گزینه Delay Delivery کلیک کنید .

2016-10-27_170757بعد از کلیک بر روی گزینه Delay Delivery  صفحه ای بر روی شما باز میشود که در آن صفحه شما میتوانید تنظیم کنید که این ایمیل در چه تاریخ ودر چه ساعتی ارسال شود .

2016-10-27_171033بعد از پایان بر روی Close کلیک کنید تا ارسال ایمیل شما به زمان تنظیم شده تنظیم شود .

برای نهایی کردن ارسال ایمیل بر روی گزینه Send کلیک کنید.

2016-10-27_171423خب الان دیگر همه چیز تمام است ! ایمیل شما در زمان تعیین شده ارسال میشود اگرچه خواستید زمان را تغییر دهید فقط کافیست بر روی Outbox کلیک کرده و به ایمیل موردنظر بروید و در آنجا مثل گفته ها بالا زمان را تغییر بدید .