Google Allo با امکاناتی جدید آپدیت شد

Google Allo اپلیکیشن پیام رسانی است که حدود چند روز پیش معرفی شد ولی چون انتظار کاربران را برآورده نکرد چنان استقبالی هم از آن نشد . درست است که Google Allo دارای امکاناتی چون گوگل آسیستانت بود ولی این چیزی نبود که بتواند بقیه معایب Google Allo  را پوشش دهد . از طرفی دیگر چون واتس آپ و تلگرام بزرگترین پیام رسان های دنیا هستند همه کاربران فکر میکردند که با عرضه Google Allo  تحولی جدید و رقابتی قوی بین این مسنجر ها به وجود بیاید که این کار بر عکس از آب در آمد .

آپدیت جدید گوگل Allo، با قابلیت پاسخ سریع و صفحه دوتایی

در اولین نسخه گوگل شما تنها قادر با ارسال و دریافت پیام ،ساخت گروه و چت با گوگل آسیستانت بودید که این امکانات چیزی نبودند که کاربر بتونه با آن ها به چت با دوستان خود بپردازد .

ولی در جدید ترین آپدیت Google Allo باز هم امید ها به این اپلیکیشن پیام رسان زنده میشود . در جدیدترین اپدیت گوگل امکان پاسخ سریع و صفحه دوتایی را به Google Allo اضافه کرده است . امکان پاسخ سریع در واقع همان قابلیت Reply  کردن در تلگرام است که بر روی پیام مودنظر ضربه زده و Reply  را میزنید بعد جواب آن پیام را میدهید .

آپدیت دوم این نسخه هم دوتایی کردن صفحه است که این امکانی جدید است که در اندروید 7 هم معرفی شده بود . شما به کمک این قابلیت خواهید توانست صفحه نمایش اندروید خودرا به چند قسمت تقسیم کرده و کار های دیگری نیز انجام دهید . در ضمن از این امکان فقط کاربران اندورید 7 یا همان اندروید میتوانند استفاده کنند.