تبلیغات اپلیکیشن های اندروید را بدون روت کردن مسدود کنید

امروزه همانطور که میزان استفاده کاربران از اینترنت به بالا میره استفاده از اپلیکیشن ها هم به همان طور به بالا میره . و الان بیشتر وب سایت ها برای سهولت دسترسی به سایت اپلیکیشن آن را طراحی میکنند و آن را در اختیار کاربران میگذارند تا به کمک آن کاربران اخبار سایت را دنبال کنند. ولی اکثر اپلیکیشن ها دارای تبلیغات هستند که شاید این کار شمارا اذیت کند و به همین خاطر نیز بخواهید آن را مسدود کنید .

برای مسدود کردن اپلیکیشن تا به امروز راه چنان خوبی اتزائه نشده بود و اکثر کاربر ها با روت کردن موبایل خود این کاررا انجام میدادند که ما امروز میخواهیم در اینم قادر سازیم تبلیغات اپلیکیشن های اندروید را بدون روت کردن مسدود کنید .

مسدود کردن تبلیغات اندروید بدون روت

در این آموزش ما برای مسدود کردن تبلیغات از یک اپلیکیشن به اسم DNS66  استفاده میکنیم که شما میتوانید آن را از این لینک  دانلود کنید.

how-to-block-ads-in-all-your-android-apps-without-root-or-extra-battery-drain-3بعد از دانلود طبق معمول آن را نصب و اجرا کنید . بعد از اینکه اپلیکیشن را اجرا کردید در نوار پایین صفحه ابتدا بر روی گزینه تب Domain Filters کلیک کرده بعد در صفحه باز شده گزینه Adaway hosts file را به صورت گزینه پیشنهادی ما به شما انتخاب کنید . برای انتخاب کردن گزینه کافیست بر روی دایره قرمز رنگ آن کلیک کرده تا آن به رنگ سبز در آید .

2016-11-05_172720بعد از فعال کردن گزینه بالا لازم است شما اپلیکیشن را ریستارت کنید که برای اینکار از خود اپلیکیشن در نوار پایین بر روی گزینه Start / Stop کلیک کنید بعد صفحه ای برای شما باز میشود که در آن جا OK  را بزنید و منتظر دانلود فایل بمانید .

2016-11-05_173235خب الان بعد از دانلود وی پی ان DNS66  شروع به کار کرده و تبلیغات اپلیکیشن ها را مسدود میکند . در ضمن برای تشخیص وضعیت فعال یا غیر فعال بودن اپلیکیشن میتوانید به نوار بالای موبایلتان نگاه کنید که در صورت فعال بودن آیکون کلید در نوار بالا ظاهر خواهد شد .

2016-11-05_174005برخلاف دیگر بلاک کننده ها، این اپلیکیشن در سطح مسدودسازیdns کار می کند و نیازی به بررسی و بلاک کردن تمام دیتاهای تبلیغاتی نیست. نتیجه این خواهد شد که میزان استفاده DNS66 از سخت افزار و شارژ باتری دستگاه ناچیز خواهد بود. برای مثال می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید که برنامه ی مشابهی به نام Adguard در بین ۵ برنامه با بیشترین میزان مصرف باتری قرار دارد اما خبری از DNS66 نیست!

2016-11-05_174352.