تخفیف های جمعه سیاه شرکت سونی از پنجشنبه آغاز خواهد شد

سونی از روز پنجشنبه میزبان تخفیف‌های جمعه سیاه پلی‌استیشن خواهد بود.

به جمعه سیاه نزدیک  میشویم و شبکه‌های بازی مانند پلی‌استیشن نتوورک تخفیف‌های خود را آغاز میکنند. معمولا تخفیف‌های جمعه سیاه جز اصلی‌ترین تخفیف‌ها برای کاربران به‌ شمار میآید چون بازی‌ها با درصدهای بالایی تخفیف خورده و علاقه‌مندان به راحتی می‌توانند با پرداخت هزینه‌های کمتر، بازی مد نظر خود را خریداری کنند.

در همین جهت یک ویدیو ۳۰ ثانیه‌ای از سوی شعبه اروپای پلی‌استیشن منتشر شده که در آن توضیحاتی در مورد تخفیف‌های جمعه سیاه داده شده است. جالب‌ترین نکته این ویدیو این است که فعلا تاریخ اعلام شده برای آغاز تخفیف‌های جمعه سیاه که پنجشنبه همین هفته میباشد، برای اروپا است و هنوز تاریخ این تخفیف‌ها برای کاربران آمریکا منتشر نشده است. همچنین سونی اعلام کرده که امسال بازی‌ها تا سقف ۶۰ درصد تخفیف خواهند خورد.

تخفیف‌های جمعه سیاه سونی در سال گذشته آن‌چنان جالب نبود ولی باز می‌توانستیم بازی‌های خوب را با تخفیف‌های قابل قبولی خریداری کنیم. امیدواریم امسال سونی با در نظر گرفتن بازی‌های عرضه شده جدید، تخفیف‌های خوبی را بر روی آن‌ها اعمال کند تا کاربران پلی‌استیشن بتوانند براحتی بازی‌های مورد علاقه خود را خریداری کنند.

لطفا نظرات خوب خود را به ما حتما اعلام کنید