حل مشکل سیاه و سفیدی رنگ ها در فتوشاپ

فتوشاپ از نرم افزار هایی است که برای همه لازم است و رده سنی و صنف شغلی ندارد و یکی از نیاز های کاربر است . و فتوشاپ از نرم افزار هایی می باشد که هر چه دانش شما در آن بیشتر باشد کار شما نیز بهتر به ثمر خواهد رسید .افرادی که تازه با فتوشاپ میخواهند کار خودرا شروع کنند به طور طبیعی با برخی مشکلات نیز روبه رو میشوند که ما سعی میکنیم راه حل همه مشکلات را به شما عزیزان ارائه بدهیم .

مشکل سیاه و سفیدی رنگ ها از مشکلاتی است که بیشتر کاربران مبتدی با آن مواجه اند که من خودم بار ها دیده بودم که در انجمن ها بیشتر کاربران در مورد این مشکل خود سوال میپرسیدندکه به آسانی هم قابل حل بود ولی چون منبع خوبی برای حل این مشکلات در دسترس نبود کاربران مجبور بودند سوالات خود را در انجمن ها مطرح کنند که ما میخواهیم یک منبعی کامل را در این سایت به شما بیاموزیم.

مشکل سیاه و سفیدی رنگ ها در فتوشاپ

مشکل سیاه و سفیدی رنگ ها هم مشکلی است که اربر هر چقدر میخواهد به یک متن یا شکلی رنگ دهد رنگ آن فقط در بین سیاه و سفید تغییر میکند که در واقع نمیتواند از رنگ های دیگری به جز سیاه و سفید استفاده کند که برای حل این مشکل کافیست موقع ساختن یک پروژه فتوشاپ حالت color mode را بر روی  RGB Color تنظیم کنید تا بتوانید از همه رنگ ها در فتوشاپ استفاده کنید .

2016-11-08_160338 تا آموزش های دیگر در امان خدا .