خبر قابلیت پخش زنده اینستاگرام دیگر رسمی شد

چندی پیش خبری منتشر شد که حاکی بر قابلیت پخش زنده در اینستاگرام بود که منشا این خبر هم از طریق یک کاربر بود که این کاربر در موبایل خود دکمه ای به اسم live را دیده بود که با کلیک بر روی آن به سمت پخش زنده ویدیو میرفت ولی این پخش زنده کار نمیکرد .

اینستاگرام در بدو ورود به دنیای مجازی از فعالیت خود دست برنداشته است که این فعالیتش در این سال نیز به شدت زیاد بوده است که همین چند ماه قبل قابلیت استوری بعد متحرک بودن تصاویر و… خیلی چیز های دیگر را معرفی کرد . در مورد پخش زنده اینستاگرام هم هیچ خبری و یا بیانیه ای از طرف اینستاگرام منتشر نشده بود که آقای کوین سیستروم در چند روز پیش گفتگویی با The Financial Times  داشته بود که در این گفتگو در مورد مسایل زیادی حرف زدند که از مهم ترین آن ها هم تایید خبر پخش زنده اینستاگرام بود که آقای کوین این خبر را تایید کردند . و عنوان کردند که در اینستاگرام قابلیتی پخش زنده مانند فیسبوک برای کاربران فراهم خواهد شد .

درمورد زمان این قابلیت هنوز چیزی مشخص نیست ولی مطمنا زمان زیادی طول نمیکشد . با این عمل اینستاگرام میتوان دیگر اینستاگرام را جزوخانواده بزرگ دنیای مجازی مثل فیسبوک ،توییتر و… حساب کرد .