شگفتی جدید در آیفون 8 اینبار با شارژ بی سیم

موبایلی که اپل در سال آینده یعنی در سال 2017 قرار است به بازار ارایه دهد به احتمال زیاد آیفون 8 و یا آیفون 7S نام دارد .که این آیفون تا به حال شگفتی های زیادی را به دنبال داشته است که اینبار  تحلیلگر اپل از شگفتی جدید دیگر آیفون 8 خبر داد .

در چندی پیش خبری از سوی اپل ارایه شده بود که آیفون 8 دارای بدنه ای شیشه ای می باشد که بعد از این خبر کاربران هدف اپل از این کار را نفهمیدند تا این که خبر جدید به دست رسید . در این خبر ارائه شده است که آیفون 8 از به صورت بی سیم شارژ خواهد شد که نحوه شارژ هم فقط با کمک یک کابل و یک پد مثل ساعت واچ انجام خواهد شد . البته این قابلیت قبل ها توسط شرکت هایی مثل اندروید و نوکیا ارایه شده بود ولی موضوع آن ها تا این حد رسانه ای نشده بود .

بعد از این خبر همه به این موضوع پی بردند که هدف اپل از شیشه ای کردن برنه آیفون 8 تسریع و وجود نیامدن اختلال در شارژ بی سیم ایفون 8 است .

البته این شارژ بی سیم هم نیازی به پد خواهد داشت که به کمک ان بتواند آیفون 8 را شارژ کند . مثل وای فای که شما برای استفاد از وای فای به یک مودم نیاز دارید که طرز کار این ابتکار اپل مثل این خواهد بود .