چه امکاناتی به آپدیت جدید iOS 10.2 اضافه شده است ؟

آپدیت جدید آیفون iOS 10.2  هنوز به کاربران عرضه نشده است و قرار است بعد از یک ماه به کاربران ارایه شود . ولی اپل این نسخه را فعلا به توسعه دهندگان ارائه داده است و بر همین اساس میتوان امکانات آن را فهمید .

1- اموژ های جدید

2016-11-14_105929اموژ های اپل مذتی است که تغییر نمیکنند که به همین دلیل بیشتر از همه چیز کاربران انتظار دارند تا یک تحولی در اموژ های آیفون و اپلیکیشن های مربوط به آن باشند .با این که در این مورد چیزی مشخص نیست ولی یکی از  بیشترین چیز مورد انتظار کاربران این گزینه می باشد .

2-اپلیکیشن جدید TV

در این اپلکیکیشن آیفون تمامی شبکه های تلوزیون را به کاربر نمایش میدهد .

3-اضافه شدن والیپر های جدید به آیفون 7 و 7 پلاس

2016-11-14_110715در این نسخه جدید آیفون 3 والیپر به والیپر های آیفون 7 و آیفون 7 پلااس اضافه میشود که کاربران از این والیپر ها میتوانند در صفحه قفل موبایل خود استفاده کنند .

4-اضافه شدن امکان تماس اضطراری (SOS)

امکان تماس اضطراری از امکاناتی است که در بیشتر گوشی ها وجود داشته و دارد . حتی این قابلیت از زمان گوشی های ساده نیزی وجود داشته . در مورد اپل هم این قابلیت برای اولین بار در اپل واچ اضافه شد که الان نیز در همه آیفون ها اضافه شده است که آیفونی ها نیز میتوانند از این امکان بهره مند شوند .

5- امکان ذخیره کردن تنظیمات پیشفرض برای دوربین

در دوربین های موبایل شما میتوانید بر روی تصویر خود افکت و مد هایی را تنظیم کنید ولی مشکلی که برای کاربران وجود داشت این بود که در هر عکس باید این تنظیمات را دوباره انجام میدادند ولی در آپدیت جدید اپل امکان ذخیره تنظیمات وجود دارد و شما میتوانید افکت ها و مد ها را ذخیره کرده و بر روی هر کس آن ها به صورت پیشفرض اعمال شوند .