چه کسانی مارا در اینستاگرام آنفالو کرده اند؟

اینستاگرام اپلیکیشنی است که همه شما آن را میشناسید و میدانید که امروز کاربران زیادی در آن جا وجود دارد و هرروزه هم کاربران زیادی به آن ملحق میشوند.خود اپلیکیشن اینستاگرام از نظر امکانات محدود است و شما نمیتوانید با خود آن بعضی از کارهارا در اینستاگرام انجام دهید . مثلا در اینستاگرام شما نمیتوانید بفهمید که از فالور های شما چه کسانی شمارا فالو کرده اند که این مشکل بزرگترین مشکل و دغدغه در میان کاربران اینستاگرام است .

ولی این مشکل را میتوانید حل کنید فقط کافیست که با مکمل های اینستاگرام آشنا شوید . همانطور که گفتیم اینستاگرام محدود است ولی برای بعضی از مشکل ها میتوانید اپلیکیشن های مکمل آنرا نصب کنید . اپلیکیشن Non followers  از اپلیکیشن های مکمل اینستاگرام است که به کمک این میتوانید بدانید که چه کسانی شمارا آنفالو کرده اند

برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا آن را با کلیک بر روی لینک زیر از گوگل پلی دانلود کنید .

دانلود Non followers از گوگل پلی

 

بعد از دانلود اپلیکیشن آن را نصب و اجرا کنید که بعد از آن در اولین صفحه ای که اپلیکیشن برای شما می آورد اطلاعات ورود است که در آن صفحه باید مشخصات اینستاگرام خود را وارد کنید .

nonfollowers_tarfandha_1بعد در شکل زیر اطلاعات اکانت خود را وارد کنید .

nonfollowers_tarfandha_2بعد از وارد کردن اطلاعات ، اگر مشخصات درست بود صفحه ای مثل شکل زیر برای شما نشان میدهد که در آن صفحه بر روی گزینه Authorize  کلیک کنید .

nonfollowers_tarfandha_3بعد از اینکه مراحل بالا را طی کردید شما به مرحله اصلی میرسید که در این مرحله برای اینکه بدانید چه کسانی شما را فالو نکرده و یا آنفالو کرده اند باید بر روی گزینه Non کلیک کنید .در این صفحه کاربرانی که برای شما نشان میدهد کاربرانی هستند که شمارا فالو نکرده اند و شما با کلیک بر روی گزینه قرمز میتوانید آن هارا آنفالو کنید.

nonfollowers_tarfandha_4خب دوستان این آموزش هم به پایان رسید . امیدوارم برایتان مفید بوده باشه . اگر مشکلی در این مورد دارد میتوانید در نظرات این پست مشکلات خود را مطرح کنید تا در اولین فرصت به آن ها جواب بدهیم .