کیبورد Gboard گوگل برای اندروید نیز منتشر شد

کیبورد گوگل که به اسم Gboard   معرفی شده بود امروز بر روی گوگل پلی قرار گرفت تا کاربران بتوانند بصورت رسمی ار آن استفاده کنند .

Gboard کیبوردی است که محیط کاربری ساده و امکانات پیشرفته ای را دارد . کیبورد Gboard  گوگل امکان پیشبینی حروف را برای شما میدهد بطوریک وقتی شمار چند کلمه از حرفی را تایپ کردید گوگل برای شما کلمه پیش بینی کرده اش را میاورد که این میتواند به سرعت تایپ شما بهبود بخشد .

در کیبورد Gboard   در واقع از هوش مصنوعی استفاده شده است تا بتواند امکانات کیبورد را که یکیش را هم در بالا گفتیم پشتیبانی کند .

علاوه بر امکانات بالا در کیبورد Gboard  یک آیکون گوگل وجود دارد که شما به کمک آن میتوانید سریع تر در گوگل جستجو کنید . البته این پایان کار نیست چرا که کیبورد های برتر اموجی هایی دارند که کاربران بیشتری از آن استفاده میکنند ولی در گوگل علاوه بر این اموجی ها 100 اموجی جدید نیز به آن ها اضافه شده است تا این هم موردی برای برتر بودن این کیبورد باشد .

در مورد پشتیبانی از زبان ها هم باید گفت که Gboard  از 120 زبان زنده دنیا پشتیبانی میکند و در کنار این ها هم امکان تایپ صوتی را هم میدهد .