شخصی سازی کامنت ها در اینتستاگرام

اینستاگرام شبکه ای مجازی است که تقریبا اکثر مردم دنیا به خصوص در ایران مردم و جوانان در آن حضور دارند . در این شبکه اجتماعی تعداد فالوور ها در در حساب های کاربری متفاوت است به طوریکه افراد مشهور دارای فالور های میلیونی هستند و افرادی نیز هستند که فالور های آن ها به 100 تا هم نمیرسد . کار اصلی اینستاگرام پست گذاشتن است که در هر پست هم برای کاربران گزینه هایی مانند لایک و کامنت و شئر و.. هست که میتوانند پسندیدن خود یا نظر خودرا نسبت به آن پست ارائه دهند . ولی در مورد کامنت فرهنگ ها و نظر ها متفاوت است به طوریکه اگر فالوور های شما زیاد باشد و شما توانایی کنترل کامنت را نداشته باشید شاید بر محتوای کامنت ها به مشکل بربخورید یا کامنت های غیر خواسته شما در آن جا باشند که شما نبینید .

برای کنترل این مورد اینستاگرام راهکاری برای شخصی سازی کردن این مورد ارائه داده است که شما میتوانید به کمک این راهکار خودتان را از این مشکل آزاد کنید .

بصورت پیشفرض نحوه نظر دهی برای پست ها بصورت Public  یعنی عمومی می باشد یعنی هر کس میتواند برای پست شما نظر بدهد ولی شما میتوانید با تکیه بر راهکار اینستاگرام شرایط را طوری کنید که ققط آن هایی که شما فالوو کرده اید بتوانند نظر دهند .

این آموزش را در این پست بصورت عملی به شما آموزش می دهیم پس با ما باشید :

شخصی سازی کامنت ها در اینتستاگرام

برای شروع این کار ، شما باید ابتدا به صفحه اینستاگرام خود رفته و در آن جا با کلیک بر روی سه نقطه به تنظیمات پیج خود بروید .

در تنظیمات صفحه خود گزینه ای به اسم Comments وجود دارد که شما باید ابتدا به اینم قسمت بروید .

بعد از اینکه به قسمت تنظیمات کامنت اینستاگرام رفتید در آن جا با صفحه ای مثل زیر روبه رو می شوید که در این صفحه باید بر روی گزینه Allow Comments From  ضربه بزنید .

بعد از انجام مراحل بالا شما به قسمت آخر این کار میرسید که در این مرحله اینستاگرام به شما 4 گزینه را پیشنهاد می دهد که شما میتوانید با توجه به توضیحات زیر یکی از گزینه هارا با توجه به خواسته خود انتخاب کنید .

  • Everyone: در این گزینه همه افراد اینستاگرام می توانند برای پست های شما کامنت ارسال کنند.
  • People You Follow and Your Followers: در این گزینه آن دسته از افرادی می توانند برای شما کامنت بگذارند که هم شما آن هارا فالو کرده باشید و هم آن ها شما را فالو کرده باشند یعنی فالوو دوطرفه .
  • People You Follow: در این گزینه آن دسته از افرادی می توانند برای شما کامنت بگذارند که شما آن هارا فالو کرده باشید.
  • Your Followers: در این گزینه هم فقط فالوور های شما می توانند برای شما کامنت بگذاند .

امیدوارم آموزش خوبی برایتان بوده باشه . منتظر نظرات خوب شما دوستان هستیم